Menu
Sepet

AKTAR ÜRÜNLERİ

Ürün İçeriği :Antalya bölgesinde Toroslarda yetişen keçiboynuzu ağaçlarının meyvesi öğütülerek üretilmiştir. Hiç bir koruyucu, katkı maddesi, renklendirici içermez. Glutensizdir. Ürünümüz gluten içeren ürünler ile aynı hatta dolum yapılmamıştır. Gluten riski yoktur.Üretim Aşaması:Antalya b..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Kabuk Tarçın hem çay olarak hem de metabolizma hızlandırma amaçlı detox sularında kullanılır ve sağlık açısından bir çok faydası bulunur.Diyetisyenlerin diyet listelerinde kullandığı en önemli ürünlerden biridir. Katkısız bir şekilde Fx Food tarafından sunulan kabuk tarçını çaylarda, detox sularında..
20,00 TL Vergiler Hariç:18,52 TL
Toz tarçın mutfağın bir çok alanında en yaygın kullanılan ürünlerinden bir tanesidir. Zengin aroma ve kokusu ile sizlere geniş kullanım alanı sunar.1. Sınıf Kabuk tarçından öğütülmüştür.Katkı, koruyucu vb. kullanılmamıştır.Aroma açısından çok zengindir.Koku, tat ve aromatik zenginlik açısından üst s..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
KANTARON YAĞI2020 yılı mahsulüdür.İçindekilerTaze Sarı Kantaron Bitkisi,Sızma ZentinyağıİçermezKoruyucu ve katkı maddesi , içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 2 yıl muhafaza edebilirsiniz.Nem var ise lütfen buzdolabınızda saklayınız.İlaçsız tarım ürünüdü..
42,00 TL Vergiler Hariç:38,89 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 408 (17 Sayfa)