Menu
Sepet

MOM S Granola Bar Yer Fıstıklı, 60 gr

MOM S Granola Bar Yer Fıstıklı, 60 gr
Satıcı : Nefisgurme
19,90 TL
Vergiler Hariç: 18,43 TL

GRANOLA BAR YER FISTIKLI, 60 gr

MARKA MOM'S

TÜRKİYE

 

· İçeriğinde; yer fıstığı, yulaf ezmesi, yulaf kepeği, kakao, keten tohumu, Ayvalık sızma zeytinyağı ve elma suyu bulunmaktadır.

· Ev yapımıdır, rafine şeker içermez ve sadece gerçek meyvelerden yapılır. Aroma verici veya tatlandırıcı içermeyen Mom’s, ürünlerini elma suyu ile tatlandırır. Vegan dostudur ve ürünlerini fırınlayarak ürettiği için koruyucuya ihtiyaç duymaz.

· Lezzetli tadını doğallığından aldığı için birçok vitamini ve minerali içinde barındırır. Bunlar; B1, B2, B3, B5, B6, B7 vitaminleri ile yüksek oranda bulunan lif ve proteinlerdir.

· Yer Fıstığından kaynaklı olarak, doymamış yağ asidi içermesi kalp ve damar sağlığını korur. Yüksek miktarda protein barındıran yerfıstığı, gün içinde enerjik olmanızı sağlar ve cilde yenilik kazandıran E vitaminini bol miktarda içerir. Ayrıca böbrek sağlığını koruduğu bilinir.

· Mom’s Granola Bar çeşitleri kalıplara sıkıştırılarak fırınlandığı için yapısı kurabiye gibidir, tek başına veya çay/kahve gibi içeceklerinizin yanında tüketebilirsiniz. Paketin içeriğinde 3 adet bulunmaktadır. Her bir adedi ara öğün şeklinde veya paketin tamamını ana öğün olarak tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Ürünlerimizin tazeliğini korumak için paketlerimizin her biri kilitli poşet özelliği taşımaktadır.

· Güne sadece 1 paket Mom’s Granola ile vitaminler ve mineraller açısından zengin başlamanın avantajları olarak; kas ve sindirim sistemi için ihtiyaç duyulan, hafızanın güçlenmesine yardımcı olan, çocukların büyüme ve gelişimini destekleyen, cilt, saç ve tırnak sağlığının gelişimini sağlayan, hormonların iyileşme sürecine katkıda bulunan, kas kütlesi oluşumunu destekleyen proteinlerden ve minerallerden oluşan zengin bir öğün ile vücudunuzu ödüllendirin.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.