Menu
Sepet

ATIŞTIRMALIKLAR

Glisemik indeksi düşük olan ayva kurusu şeker direnci olanlar için çok güzel bir ara öğün alternatifidir. Ayva katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen ayvanın en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikal..
13,00 TL Vergiler Hariç:12,04 TL
Glutensiz, Vegan Baharatlı Mercimek Cipsiİçindekiler: Mercimek, Zeytinyağı, Tuz, Salça, Baharatlar ..
13,00 TL Vergiler Hariç:13,00 TL
Çocukların en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan Trabzon hurması katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen Trabzon hurmasının en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı ..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Şeftali kurusu kapalı kurutma sisteminde kurutulan, sağlıklı bir ara öğün alternatifidir. Şeftali kurusu katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeden üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı ..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Detox suyu ve çay için mükemmel bir tercih.Diyet yapan kişilerin ve çocukların en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kurutulmuş mandalina katkısız, renklendirici içermeyen, koruyucu içermeyen portakalın en saf hali ile üretilmiştir.Antalya'nın Kemer ilçesi ve Muğla Bodrum yöresinde  yeti..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Detox suyu ve çay için mükemmel bir tercih.Diyet yapan kişilerin en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kurutulmuş limon katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen limonun en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimA..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Çocukların en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kivi katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen kivinin en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı ..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Zengin aroması, bol suda çözünen ve çözünmeyen lifleri, düşük glisemik indeksi ile güzel bir ara öğün alternatifidir. Erik kurusu sindirime yardımcıdır. Katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeden üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dili..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Diyet yapan kişiler, sporcular, çocuklar için sağlıklı atıştırmalık grubunda bulunan elma katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen elmanın en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı ..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Glisemik indeksi düşük olan armut kurusu şeker direnci olanlar için çok güzel bir ara öğün alternatifidir. Armut kurusu katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeden üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Çocukların en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan çilek katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen çileğin en saf hali ile üretilmiştir.Zengin aroması ile çayların vazgeçilmezidir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZeng..
17,00 TL Vergiler Hariç:15,74 TL
Kinoa Krakeriİçindekiler; Kinoa Unu, Nohut Unu, Zeytinyağı, Tahin, Tuz, Baharatlar ..
16,00 TL Vergiler Hariç:16,00 TL
Susamlı Fındıklı Glutensiz Kurabiyeİçindekiler: Susam, Fındık, Yumurta, Tarçın, Zencefil. Şeker ..
16,00 TL Vergiler Hariç:16,00 TL
Zengin aroması ile tropik meyveler arasında bulunan ananas kurusu güzel bir ara öğün alternatifidir. Ananas kurusu katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeden üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimAnaliz sertifikalıZengin aromalı ..
18,40 TL Vergiler Hariç:17,04 TL
Hindistan Cevizli Kayısılı Glutensiz Kurabiyeİçindekiler; Hindistan Cevizi, Yumurta, Şeker, Kayısı, Hindistan Cevizi Yağı ..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Yaban Mersinli Yulaflı Glutensiz Kurabiyeİçindekiler: Yulaf ezmesi, Nohut unu, Yaban Mersini, Tereyağ, Yumurta, Şeker, Vanilya ..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Stevia Şeker Otu2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerStevia yaprağıYerli üretimdir.Hazırlanışı Paketinizde yer alan stevia kullanıma hazır toz şeklindedir.Toz şekere nazaran çok güçlü bir tatlandırıcıdır. Şurup hazırlamadan toz olarak kullanabilirsiniz.Kullanım oranı bir su bardağı toz şeker yerine bir t..
23,00 TL Vergiler Hariç:21,30 TL
Portakal Kurusu 100 gr
8 %
Detox suyu ve çay için mükemmel bir tercih. Diyet yapan kişilerin en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kurutulmuş portakal katkısız, renklendirici içermeyen, koruyucu içermeyen portakalın en saf hali ile üretilmiştir. Antalya'n..
25,00 TL 23,00 TL Vergiler Hariç:21,30 TL
Kinoa CipsiKaptan'ın Ceviz Çiftliği olarak sadece bulunduğumuz Muğla bölgesinde değil aynı zamanda gerekli iklim ve toprak koşullarına uygun farklı alanlarda üretim yapmaktayız.Kinoa tane kendi üretimimizdir. Kinoa tohumları hasat edildikten sonra glutenden arı bir tesiste içerisindeki yabancı ..
24,50 TL Vergiler Hariç:22,69 TL
Detox suyu ve çay için mükemmel bir tercih.Diyet yapan kişilerin en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kurutulmuş limon katkısız, renklendirici olmadan, koruyucu içermeyen limonun en saf hali ile üretilmiştir. Gluten içermez.Özellikler :KatkısızKoruyucusuzRenklendirici içermez5 mm ince dilimA..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Ihlamur2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerIhlamur çiçeği Alerjen UyarısıPolen  içerir.İçermezKoruyucu ve katkı maddesi içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.İlaçsız tarım ürünüdür.Net 20 gr. ..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Biberiye 2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerBiberiye bitkisi  Alerjen UyarısıPolen  içerir.İçermezKoruyucu ve katkı maddesi içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.İlaçsız tarım ürünüdür. 1 Demet olarak satışa su..
27,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Altın Otu2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerTazecik Altın Otu Alerjen UyarısıPolen  içerir.İçermezKoruyucu ve katkı maddesi içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.İlaçsız tarım ürünüdür. 1 Demet olarak satışa sunulmuştur...
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Mandalina Kurusu 100gr
17 %
Detox suyu ve çay için mükemmel bir tercih. Diyet yapan kişilerin ve çocukların en çok sevdiği atıştırmalık grubunda bulunan kurutulmuş mandalina katkısız, renklendirici içermeyen, koruyucu içermeyen mandalinanın en saf hali ile üretilmiştir. ..
35,00 TL 29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 86 (4 Sayfa)