Menu
Sepet


BARBEKÜ AKSESUARLARI

Flam Up Lüks Uzun Mangal Kibriti Fransa'dan ithal edilen mangal kibriti 29 cm uzunluktadır. Barbekünüz yakarken uzanamadığınız yerlere erişmeniz için kolaylık sağlar. - ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Flam Up Uyumlu Model: Tüm kömürlü barbekülerde kullanılabilir. Ürün Adı: Flam Up Lüks Uzun Manga..
39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Astonish Ekstra Güçlü Yağ Sökücü - 750 mL Astonish serisi, uzman temizlik görevleri ve yüzeyler için geliştirilmiştir. Ürün yelpazesi şimdiye kadarki en iyi performans gösteren ürünleri içerir. Kabartma..
49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Flam Up Kibrit Başlıklı Teknolojik Çıra 24'lü Fransa''dan ithal edilen Flam Up tutuşturucular ağaç tozu ve parafinden üretilmiştir. Kokusuzdur. Minimum 8 dakika yanma süresi vardır. Paket içerisinde 24 adet tutuşturucu çıra bulunmaktadır. - ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Flam Up Uyumlu Model: Tü..
59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
 Flam Up Çiçek Özlü Doğal Çıra F ransa''dan ithal edilen Flam Up çıra % 100 doğaldır. Çiçek tozu ve çiçek yağından üretilmiştir. Kokusuzdur. Paket içerisinde 40 adet tutuşturucu küp bulunmaktadır. - ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Flam Up Uyumlu Model: Tüm kömürlü barbekülerde kullanılabilir. Ür..
59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Flam Up Teknolojik Beyaz Çıra Fransa''dan ithal edilen Flam Up tutuşturucular parafinden üretilmiştir. Kokusuzdur. Minimum 6-8 dakika yanma süresi vardır. Paket içerisinde 40 adet tutuşturucu küp bulunmaktadır. - ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Flam Up Uyumlu Model: Tüm kömürlü barbekülerde kul..
69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Big Bufalo Barbekü Maşası Paslanmaz Çelik Kırmızı 36 Cm   - Paslanmaz Çelik Malzeme - Silikonlu Tutma Yerleri - Kilitli tasarım sayesinde kolay kullanım - 36 Cm (Kilit mekanizması dahil) ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Big Bufalo Uyumlu Model: ..
89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Big Bufalo Paslanmaz Çelik Kilitli Barbekü Maşası 43 Cm   - Paslanmaz Çelik Malzeme - Silikonlu Tutma Yerleri - Kilitli tasarım sayesinde kolay kullanım - 43 Cm ( Kilit mekanizması dahil) ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Big Bufalo Uyumlu Model:&nbs..
99,90 TL Vergiler Hariç:84,66 TL
Napoleon Ahşap Tütsüleme Talaşları - 700 Gr Napoleon tütsüleme talaşları, farklı aromalarıyla hafif bir tütsü tadı sağlar. Aşırı yoğun olmayan tatlı ve etkili aromalar, sığır eti, kümes hayvanları, balık, meyve ve sebzelerin lezzetini ortaya çıka..
119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
Campingaz Üç Taraflı Fırça
Tükendi Tükendi
Campingaz Üç Taraflı Fırça Güçlü pirinç temizleme kılları, naylon zımparalama süngeri ve metal kazıyıcısıyla üç işlem tek fırça! Barbekü ızgaranızı bir sonraki kullanımınız için mükemmel seviyede temizleyin. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Marka: Campingaz Uyumlu Model: Tüm barbeküler Ürü..
129,90 TL Vergiler Hariç:110,08 TL
Big Bufalo Şef Önlüğü Apron   Barbekü keyfinizi taçlandırın. Barbekü yaparken kullanacağınız şef önlükleriyle hem tarzınızı yansıtın hem de üzerinizi kömür, yağ veya yemek lekelerinden koruyun. - Su itici kumaşıyla üzerini..
159,90 TL Vergiler Hariç:135,51 TL
Napoleon 3in1 Barbekü Temizleme Spreyi En son teknoloji ve dengeli kompozisyon sayesinde, 3in1 Barbekü Temizleme Spreyi paslanmaz çelik, döküm demir, krom, emaye, plastik ve diğer yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Kalıntıları kolaylıkl..
169,90 TL Vergiler Hariç:143,98 TL
Napoleon Üç Taraflı Izgara Temizleme Fırçası Bu Üç Taraflı Izgara Temizleme Fırçası’nı barbekü bakım rutininizin bir parçası olarak kullanın. Izgaraların porselen kaplı döküm demir pişirme ızgaralarını temizlemek için mükemmel olan bu kompakt ızgara temizleme fırçası, uzun uygulamalar iç..
199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Napoleon Ahşap Tütsüleme Parçaları - 1,5 Kg Napoleon tütsüleme parçaları, farklı aromalarıyla hafif bir tütsü tadı sağlar. Aşırı yoğun olmayan tatlı ve etkili aromalar, sığır eti, kümes hayvanları, balık, meyve ve sebzelerin lezzetini orta..
199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Napoleon Silikon Uçlu Sos Fırçası Paslanmaz Çelik Napoleon Silikon Uçlu Sos Fırçası Paslanmaz Çelik, barbekülerinizi mükemmel miktarda lezzetli barbekü sosu ile soslamak için harika bir araçtır. Isıya dayanıklı silik..
249,90 TL Vergiler Hariç:211,78 TL
Kamado Joe Aksesuar Rafı   Kamado Joe® Aksesuar Rafı, devrim niteliğindeki Divide & Conquer Esnek Pişirme Sistemi ile birlikte kullanılır. Kullanışlı raf, bir damlama kabı tutmak için Divide and Conquer Esnek pişirme sistemine sığar. Ayrıca, Kamado Joe Pizza Taşı ve diğer Kamado Joe akse..
249,90 TL Vergiler Hariç:211,78 TL
Napoleon Power Cleaner Güçlü Barbekü Temizleyici Napoleon Bbq Power Cleaner, yanmış yemek kalıntılarını kolaylıkla çıkarır. Yüksek pH'ı ve aktif maddeleri sayesinde lekeli pişirme ızgaralarıı (paslanmaz çelik, döküm demir veya krom kapla..
299,90 TL Vergiler Hariç:254,15 TL
Napoleon Ahşap Tütsüleme Plakası – Akçaağaç Napoleon Akçaağaç Ahşap Tütsüleme Plakası herhangi bir yiyeceğe lezzet katar. Tutarlı yanma ve duman sağlamak için % 100 işlenmemiş doğal sedir ahşaplarını kullanmadan önce en az bir saat..
299,90 TL Vergiler Hariç:254,15 TL
Big Bufalo Deri Barbekü Eldiveni Isıya Dayanıklı Big Bufalo Isıya Dayanıklı  Deri Barbekü Eldiveni, güçlendirilmiş dikiş sayesinde barbekü üzerinde çalışırken ısıdan korunmanızı sağlarken elinize daha fazla el becerisine sahip kaliteli bir uyum..
299,90 TL Vergiler Hariç:254,15 TL
Napoleon Briket Kömür İstiridye 10 Kg Napoleon mangal briketleri ile kömürlü barbekünüzde lezzetli sonuçlar elde edersiniz. Akçaağaç, huş ağacı ve kayın ağacından oluşan karışım sayesinde briketler yavaş ve eşit şekilde yanar ve uzu..
349,90 TL Vergiler Hariç:296,53 TL
Napoleon Tütsü Haznesi Paslanmaz Çelik Gazlı barbekülerinizde füme ve tütsüleme işlemlerini kolaylıkla yapın. En sevdiğiniz ağaç parçaçıkları ile birlikte kullanılmak üzere Napoleon tütsü haznesi, yiyeceklerin lezzetini arttırmaya yarayan bir aksesuardır. Et ve balıklara orijinal duman t..
399,90 TL Vergiler Hariç:338,90 TL
Napoleon Sıcak Tutma Izgarası Pişirme Taşı Mükemmel sıcak ve kızarmış çörekler yapın, yemeklerinizi gevrek tutun ve Napoleon Sıcak Tutma Izgarası Pişirme Taşı kullanarak en lezzetli açık yüzlü sandviçleri yapın. Kordiyerit seramikten üretilen..
399,90 TL Vergiler Hariç:338,90 TL
Napoleon Paslanmaz Çelik Maşa Sebzeler ve deniz mahsulleri ile hafif bir dokunuş gerektiğinde mükemmeldir. Napoleon Paslanmaz Çelik Maşa, ızgara yaptığınız yiyecekler üzerinde hassas kontrol sağlar. Yumuşak dokunuş hareketi ile, hassas yiyeceklere zarar verme konusunda endişelenmenize ge..
399,90 TL Vergiler Hariç:338,90 TL
Napoleon Dijital Et Termometresi Tüm yiyeceklerinizi barbekünüzde hassassıkla pişirin. Napoleon Dijital Et Termometresiyle etinizin veya yemeğinizin ne hangi sıcaklıkla olduğunu rahatlıkla okuyun. Çelik çubuğu yemeğinizin merkezine tutun ve sıcaklığını santig..
399,90 TL Vergiler Hariç:338,90 TL
Napoleon Barbekü Balık Cımbızı Paslanmaz Çelik Napoleon paslanmaz çelik balık cımbızı kullanarak ızgarada deniz ürünleri, sebzeler ve daha fazlası gibi küçük, hassas yiyecekleri kolayca işleyin. Bu barbekü balık maşası bulaşık makinesinde y..
399,90 TL Vergiler Hariç:338,90 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 69 (3 Sayfa)