Menu
Sepet

ET ÜRÜNLERİ

Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.130 ve 250gr. seçenekleriyle İçindekiler : Tavuk göğüs ve but eti, yoğurt, Ayçiçek yağı, domates salçası, biber salçası, tuz, karabiber, tatlı toz kırmızı biber %70 göğüs eti %30 but eti ile hazırladığımız tavuk döneri sizin için marine..
12,00 TL Vergiler Hariç:11,11 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. Dana İlikli Kemik Dana ilikli kemik, sahip olduğu yüksek kollajen içeriği, protein miktarı ve doğal yağ içeriği ile her yaş grubu için çok besleyici ve değerlidir. Kemikleri kök sebzeler ile kaynatarak enfes suyunu çorbalara ve yemekleri..
12,00 TL Vergiler Hariç:11,11 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.130 ve 250gr seçenekleriyle İçindekiler : Dana eti ve yağı, kuzu eti ve yağı, soğan, yoğurt, tuz, karabiber %70 dana yaprak eti, %30 kıymadan hazırladığımız et döneri sizin için marine edip pişirdik, kestik ve porsiyonladık. İhtiyacı..
19,00 TL Vergiler Hariç:17,59 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.250gr, 500gr veya 2kg seçenekleriyle İçindekiler Dana eti ve yağı, soğan, ekmek, pirinç, yoğurt, maydanoz, pastörize yumurta, tuz, tane karabiber, tane kimyon, pul biber, kekik, Taşköprü sarımsağı Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle ha..
25,00 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. 6 ve 40 adet seçenekleriyle İçindekiler Dana eti ve yağı, soğan, bulgur, patates, ekmek, nişasta, ayçiçek yağı, ceviz, baharat karışımı, tuz, pastörize yumurta   Pişirme Önerisi Kızartma : Çözülmüş köfteleri derin yağda, ..
26,00 TL Vergiler Hariç:24,07 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. İçindekiler Dana eti ve yağı, soğan, ekmek, ince bulgur, yoğurt, maydanoz, pastörize yumurta, tuz, tane karabiber, tane kimyon, pul biber, kekik, Taşköprü sarımsağı Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle hazırladığımız kıyma ve bulgur il..
27,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.10, 24 ve 80 adet seçenekleriyle İçindekiler Dana eti ve yağı, soğan, ekmek, yoğurt, maydanoz, pastörize yumurta, tuz, tane karabiber, tane kimyon, pul biber, kekik, Taşköprü sarımsağı Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle hazırladığımız..
27,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.2 ve 12 adet seçeneğiyle İçindekiler Dana eti ve yağı, kuzu eti, soğan, tuz, tane karabiber, Taşköprü sarımsağı, hardal tozu Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle hazırladığımız tek çekim kıyma ve taze dövülmüş tane baharatlarla harmanla..
31,50 TL Vergiler Hariç:29,17 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. İster atıştırmalık, ister kahvaltılık... Daha lezzetli kokteyl sosis tabakları için şefin dolabından domates sosu ve karamelize soğanı denemenizi öneririz. Alerjen Uyarısı: Gluten, süt proteini ve yumurta i&c..
32,00 TL Vergiler Hariç:29,63 TL
İçindekiler : Dana eti ve yağı, su, galeta unu, baharat karışımı, sarımsak.Katkısız ve tamamen doğal, iri etli, tıknaz boylu doğal kuzu bağırsağına doldurduğumuz bu sosisi soymadan pişiriniz. Pişirme Önerisi :Fırın: Tavanızı sıvıyağ ile yağlayıp 2 dakika kadar ısıtın. Yüksek ısıda sos..
32,00 TL Vergiler Hariç:29,63 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.4 ve 11 adet seçeneğiyle Kızartarak veya kaynatarak mükemmel bir yemek hazırlamanın yanı sıra dana jumbo sosisi sandviç, börek ve pizzalarda kullanabilirsiniz. Pişirme Önerisi : Haşlama: Sosisleri suyun yüzeyine çıkana kadar yaklaşık..
34,50 TL Vergiler Hariç:31,94 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.10 ve 40 adet seçenekleriyle İçindekiler Dana eti ve yağı, soğan, ekmek, kaşar peyniri, yoğurt, maydanoz, pastörize yumurta, tuz, tane karabiber, tane kimyon, pul biber, kekik, Taşköprü sarımsağı Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle haz..
48,00 TL Vergiler Hariç:44,44 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. İçindekiler Dana eti ve yağı, Siyez bulguru, pastörize yumurta, soğan, tuz, maydanoz, taş köprü sarımsağı, kuru nane, karabiber, kimyon Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle hazırladığımız k..
50,00 TL Vergiler Hariç:46,30 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.4 ve 11 adet seçenekleriyle Kızartarak veya kaynatarak mükemmel bir yemek hazırlamanın yanı sıra, Kars gravyerli jumbo sosisi sandviç, poğaça ve pizzalarda kullanabilirsiniz. Pişirme Önerisi : Haşlama: Sosisleri suyun yüzeyine çıkana..
53,00 TL Vergiler Hariç:49,07 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir.20 ve 80 adet seçenekleriyle İçindekiler Dana eti ve yağı, kuru soğan, ekmek, yoğurt, maydanoz, pastörize yumurta, tuz, tane karabiber, tane kimyon, pul biber, kekik, Taşköprü sarımsağı Kalitesi yüksek özel seçim etlerimizle hazırladığımı..
56,00 TL Vergiler Hariç:51,85 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. İçindekiler : Dana eti ve yağı, galeta unu, tuz, baharat karışımı, Taşköprü sarımsağı, paprika ekstraktı. Türk damak tadına uyarladığımız paprikalı mini sosislerimiz mutfağınızın favorilerinden biri olacak...
65,00 TL Vergiler Hariç:60,19 TL
Sadece İstanbul içi soğuk zincirle sevk edilmektedir. İçindekiler : Dana Kürek Eti, İlikli Kemik Suyu, Kereviz Sapı, Kök Kereviz, Havuç, Soğan, Tereyağı, Sarımsak, Ayçiçek yağı, Su, Tuz, Tane Karabiber, Taze Kekik, Taze Biberiye, Ardıç Tohu..
108,00 TL Vergiler Hariç:100,00 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)