Menu
Sepet

HAZIR GIDA

Paket içeriği : Izgara Kabak - 300 gr., Kuru Domates - 300 gr., Yarı Kuru Domates, - 300 gr. Sambel Oelek Sos - 290 gr. ve Harrisa Sos - 300 gr. Yarı Kurutulmuş Organik Domates Mevsiminde toplanan yaz kokulu sulu domatesler antioksidan deposudur. Talia'nın sizler için kurutup cam k..
108,90 TL Vergiler Hariç:100,83 TL
Organik Soslar & Nacho Cips Seti
5 %
Organik Soslar & Nacho Cips Setiİçindekier1)JR. Sous Chef Organik Ketçap, 290 GRTürkiye’de bir ilk!Mevsiminde olgunlaşan ve kurutulan domateslerden oluşan bu cam şişenin tamamı organik. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen Jr. Sous Chef Kuru Domates Ketçap, Türkiye’nin kuru ..
100,00 TL 95,00 TL Vergiler Hariç:87,96 TL
Enginarın çiçek kısmındaki tomurcuğu olan enginar kalbi özellikle Akdeniz mutfağının vazgeçilmezleri arasındadır. Oldukça lezzetli olan enginar kalbini sizler için dörde böldükten sonra grillde pişirip kavanozluyoruz. Olduğu gibi tüketebileceğiniz Talia enginar kalplerini, arzuya göre marinasyonda b..
74,90 TL Vergiler Hariç:69,35 TL
Izgara Kabak Düşük kalorili ancak yüksek besin değerlerine sahip olan kabak; bol lifli, B1 ve C vitaminleri yanı sıra potasyum, fosfor, magnezyum, demir ve sodyumdan zengin bir sebzedir. Talia, mide dostu, sindirimi kolay yiyecekler tüketmek isteyen herkesin beslenme listesinde b..
62,90 TL Vergiler Hariç:58,24 TL
Mevsiminde toplanan yaz kokulu sulu domatesler antioksidan deposudur. Talia'nın sizler için kurutup cam kavanozlarda muhafaza ettiği organik domatesleri mozzarella eşliğinde tüketebilir, bruschetta yapımında ve garnitür olarak kullanabilirsiniz. Makarna, pizza, salata, sandvi&cc..
59,90 TL Vergiler Hariç:55,46 TL
Paket İçeriği : Kurutulmuş Domates ve Yarı Kurutulmuş Domates Yarı Kurutulmuş Organik Domates Mevsiminde toplanan yaz kokulu sulu domatesler antioksidan deposudur. Talia'nın sizler için kurutup cam kavanozlarda muhafaza ettiği organik domatesleri mozzarella eşliğinde tüketebilir, bruschetta ya..
56,90 TL Vergiler Hariç:52,69 TL
Sezonunda toplanmış organik domateslerden hazırlanan soslardan et yemeklerine kadar farklı tariflerde kullanabileceğiniz kurutulmuş domateslerle kanepe gibi pratik tarifler de hazırlayabilirsiniz. Talia kurutulmuş domatesler birbirinden farklı tariflerinize tat katmak için sizlere sunulmuştur. ..
54,90 TL Vergiler Hariç:50,83 TL
Paket İçeriği : Muz Biber -300 gr., Organik Jalapeno-300 gr., Pepperoncini Turşusu - 450 gr. Muz Biber Özenle seçilen tatlı ve etli sarı muz şeklindeki biberlerden dilimli olarak hazırlanan biberlerimizi sizin için Cam Kavanozlarda satışa hazırladık. İ ç i n d e k i l e r : M u z B i..
50,90 TL Vergiler Hariç:47,13 TL
C vitamini, K vitamini ve magnezyum kaynağı yazı yaz yapan lezzetlerden biri olan organik patlıcanlar, tam mevsiminde toplanıp közlendikten sonra kavanozlanıyor. Köz kırmızı biber, sarımsak, maydanoz, sirke ve zeytinyağıyla karıştırarak nefis bir salata hazırlayabileceğiniz közlenmiş patlıcanı sarım..
47,90 TL Vergiler Hariç:44,35 TL
Tatlı ve ekşinin mükemmel uyumu!Akdeniz Bölgesi’ndeki bahçelerimizde yetişen Hicaz Narlarından ideal ısıda ürettiğimiz Jr. Sous Chef Organik Nar Ekşisi; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez. Filtre etmeden şişelenen nar ekşimiz, bu sayede içerisindeki yüksek besin değerini korur. Deneyin..
47,50 TL Vergiler Hariç:43,98 TL
Enginarın çiçek kısmındaki tomurcuğu olan enginar kalbi özellikle Akdeniz mutfağının vazgeçilmezleri arasındadır. Oldukça lezzetli olan enginar kalbini sizler için dörde böldükten sonra grillde pişirip kavanozluyoruz. Olduğu gibi tüketebile..
44,90 TL Vergiler Hariç:41,57 TL
Türkiye’de bir ilk!Domatesin öne çıktığı, tatlı; is kokusuz, sadece baharat ve acının dengeli lezzetiyle bu cam şişenin tamamı organik. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen Jr. Sous Chef Barbekü Sos, Türk damak tadına uygunluğuyla Türkiye’de bir ilk. Bu lezzetin tarifi yok. Dene..
44,00 TL Vergiler Hariç:40,74 TL
Yazın olmazsa olmazı kırmızı biber, kahvaltı sofralarından akşam yemeğine kadar her öğünde ve farklı tariflerde kullanılabilir. Köz lezzetini alan kırmızı biberler, mevsiminde ve organik tarım esaslarına göre üretilip hazırlanmıştır. Organik kırmızı biberi yıl boyunca afiyetle yemeniz için sağlıklı ..
42,90 TL Vergiler Hariç:39,72 TL
KAYA KORUĞU, 700 gr EKOL ANATOLİA HATAY Ekşi ve tuzlu bir tada sahip olduğu için kaya koruğu yapraklarından turşu yapılır. Salamura yapılarak veya taze tüketilir Salatalarda kullanılır. Baharatlı tadı ile birçok yemekle kullanılan kaya koruğu özellikle balık..
37,90 TL Vergiler Hariç:35,09 TL
MADIMAK MARKA EKOL ANATOLİA AMASYA  Geleneksel olarak orta Anadolu halk mutfağında kullanımı yaygındır.  Çiğ, pişirilerek, salatası, cacığı, mıhlaması, çorbası, yahnisi, böreği, gözlemesi, madımak aşı ve bükmesi gibi çok fazla kullanımı var..
35,90 TL Vergiler Hariç:33,24 TL
Türkiye’de bir ilk!Mevsiminde olgunlaşan ve kurutulan domateslerden oluşan bu cam şişenin tamamı organik. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen Jr. Sous Chef Kuru Domates Ketçap, Türkiye’nin kuru domatesten üretilen ve içeriğindeki domates oranı en yüksek ilk ketçabı. İçeriğinde ..
34,95 TL Vergiler Hariç:32,36 TL
Ege Bölgesi’nde iyi tarım uygulamaları ile mevsiminde olgunlaşan tarla domateslerinden elde edilen Jr. Sous Chef Taze Domatesli Bruschetta Ezme, koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez. Ekmek üstü salçaya alternatif olarak ürettiğimiz ezmemizin yoğun lezzetini damağınızda hissedeceksiniz. B..
34,95 TL Vergiler Hariç:32,36 TL
Orta acı bir tat dokusuna sahip olan Sambel Oelek sos, yedikten sonra acı hissini verse dahi kısa bir süre sonra bunu kaybeder. Bu sebepten dolayı ''Acıyı çok sevmem'' diyenler için bile bir tercih sebebi olabilir. Kızartmalar, köfteler çeşitli et yemekleri, makarna dilerseniz bir dilim ekşi mayalı ..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
Düşük kalorili ancak yüksek besin değerlerine sahip olan kabak; bol lifli, B1 ve C vitaminleri yanı sıra potasyum, fosfor, magnezyum, demir ve sodyumdan zengin bir sebzedir. Talia, mide dostu, sindirimi kolay yiyecekler tüketmek isteyen herkesin beslenme listesinde bulunması gereken organik tarım es..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
GÜMÜŞ SOĞAN Yüksek kaliteli, kışa dayanıklı, sert ve sulu bir soğan çeşidi olan Gümüş Soğan artım Cam ambalajda Yemekler, salatalar ve kokteyllerde kullanmanız için satışta. İçindekiler : Gümüş Soğan , Su , Tuz, Sirke ..
33,90 TL Vergiler Hariç:31,39 TL
MUZ BİBER Özenle seçilen tatlı ve etli sarı muz şeklindeki biberlerden dilimli olarak hazırlanan biberlerimizi sizin için Cam Kavanozlarda satışa hazırladık. İ ç i n d e k i l e r : M u z B i b e r i , T u z , S u ..
33,90 TL Vergiler Hariç:31,39 TL
Meksika menşeli bir bitki olan Jalapeno bir biber çeşididir. Adını, Meksika Veracruz'daki geleneksel olarak yetiştirildiği Jalapa bölgesinden alır. Acı olmasına karşın ağzı yakmayan lezzetiyle bilinen ve diğer biberlere göre daha yoğun bir tada sahip olan Jalapeno; et yemekleri, salata, dip sos, pil..
33,90 TL Vergiler Hariç:31,39 TL
HARİSSA Kuzey Afrika ülkelerinden özellikle Fas’ ta çok popüler olan bir çeşnidir. Sürülerek yenildiği gibi marinasyonda ve yemeklerin yanında da kullanılabilir. 6 x 3 0 0 g İ ç i n d e k i l e r : K ı r m ı z ı B i b e r , K u r u t u lmu ş D oma t e s , Ş e k e r , Z e y t i n y a..
33,90 TL Vergiler Hariç:31,39 TL
Ege Bölgesi’nde iyi tarım uygulamaları ile mevsiminde olgunlaşan domateslerimizi ikiye bölüp sadece kaya tuzu ile yine güneşte kurutarak elde ettiğimiz Jr. Sous Chef Organik Kuru Domates; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez. Güneşte kurutulan domateslerimiz tozlardan arınması için yıkan..
33,50 TL Vergiler Hariç:31,02 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 48 (2 Sayfa)