Menu
Sepet

SÜT

SÜT

CREMIO Badem Sütü 1 litre Günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz süt alternatifi Cremio Soya ve Badem sütleri artık Türkiye'de.Bademin zengin içeriğinden faydalanan, badem sütleri, badem tanelerinden elde ediliyor.Kremamsı kıvamı ve enfes tadı ile kahvaltılarınızda müslilerle karıştı..
26,90 TL Vergiler Hariç:24,91 TL
CREMIO SOYA SÜTÜ 1 L. Günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz süt alternatifi Cremio Soya ve Badem sütleri artık Türkiye'de. Soya Fasulyesinin zengin içeriğinden faydalanan soya sütleri, fasulyenin ıslatılıp öğütülmesi v..
29,90 TL Vergiler Hariç:27,69 TL
CREMIO Badem Sütü 1 litre Günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz süt alternatifi Cremio Soya ve Badem sütleri artık Türkiye'de. Bademin zengin içeriğinden faydalanan, badem sütleri, badem tanelerinden elde ediliyor. Kremams..
34,45 TL Vergiler Hariç:31,90 TL
Teneke paketlerde satılan konserve ürünlere nazaran, daha aromatik, daha canlı ve taze, daha az işlem görmüş, lezzetli ve akışkan bir hindistancevizi sütüdür. Bu özellikleriyle tüm Uzakdoğu ve Güney Amerika yemeklerinde, tatlılar Uzakdoğu yemeklerinde, krema yerine kullanılır. Çorbalar, tava yeme..
43,00 TL Vergiler Hariç:39,81 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)