Menu
Sepet

SOSLAR

SOSLAR

Orta acı bir tat dokusuna sahip olan Sambel Oelek sos, yedikten sonra acı hissini verse dahi kısa bir süre sonra bunu kaybeder. Bu sebepten dolayı ''Acıyı çok sevmem'' diyenler için bile bir tercih sebebi olabilir. Kızartmalar, köfteler çeşitli et yemek..
19,90 TL Vergiler Hariç:18,43 TL
HARİSSA Kuzey Afrika ülkelerinden özellikle Fas’ ta çok popüler olan bir çeşnidir. Sürülerek yenildiği gibi marinasyonda ve yemeklerin yanında da kullanılabilir. İ ç i n d e k i l e r : K ı r m ı z ı B i b e r , K u r u t u lmu ş D oma t e s , Ş e k e r , Z e y t ..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
Domates SosYerli tohum domatesler soyulur ve küp küp doğranır.Ardından konserve yapılmaktadır.Püre yapılmamıştır, iri iri doğranmıştır.Kış boyunca kilerinizde saklayabilirsiniz.Ev yapımı, katkısız ve koruyucu içermeyen bir üründür.Lezzetini ve kokusunu kapağını açtığınız anda alabilirsiniz.Yemeklerd..
38,00 TL Vergiler Hariç:35,19 TL
Domates Salçası 2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerDomates ,Kaya TuzuİçermezKoruyucu ve katkı maddesi , süt ürünü içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Lütfen buzdolabınızda saklayınız. Salçanız açıldıktan sonra hava ile temasını ..
45,90 TL Vergiler Hariç:42,50 TL
İnsanlığa binlerce yıldır eşsiz kalitede zeytinyağı sunan Ege’nin sırrı, imbat ve poyraz rüzgarlarıyla nefeslenen, zengin bitkilerle örtülü kendine özgü toprağından gelir. Mad chef’s , tabiatın mucizesi bu “Altın Sıvı”yı, şeflerin özel deneyimiyle sizin için seçiyor, işliyor ve beğeninize sunuyor. M..
48,00 TL Vergiler Hariç:44,44 TL
Tatlı Biber Salçası 2021 yılı mahsulüdür.İçindekilerTatlı Biber,Kaya TuzuİçermezKoruyucu ve katkı maddesi , süt ürünü içermez.Gramaj ve MuhafazaSerin kuru bir yerde, direk ısı ve ışığa maruz kalmadan 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Lütfen buzdolabınızda saklayınız. Salçanız açıldıktan sonra hava ile te..
49,00 TL Vergiler Hariç:45,37 TL
Mad chef’s Füme Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı çeşitleri 4x100ml olarakhazırlanan mini koleksiyonumuz sarımsaklı, smoke, bodrum mandalinalı, acı zeytinyağımızı beğeninine sunarız Pişirme öncesinde marinasyon amaçlı veya çiğ sebzelerde, yeşilliklerde, sebze salatalarında, ayrıca ..
64,00 TL Vergiler Hariç:59,26 TL
Mad chef’s Füme Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı çeşitleri 7x100ml olarakhazırlanan mini koleksiyonumuz sarımsaklı, smoke, bodrum mandalinalı, acı, kekikli, zencefilli, limonlu zeytinyağımızı beğeninine sunarız Pişirme öncesinde marinasyon amaçlı veya çiğ sebzelerde, yeşilliklerde..
115,00 TL Vergiler Hariç:106,48 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)