Menu
Sepet

YULAF

YULAF

  YULAF EZMESİ ORGANİK, 400 g MARKA DOĞAEVİ TÜRKİYE ·         Bol miktarda liflerle dolu ve besin değerleri oldukça yüksek olan yulaf ezmesi, dünyanın en sağlıklı tahıllardan biri olan yulaftan elde edilir. &mi..
21,94 TL Vergiler Hariç:20,31 TL
QAKER YULAF EZMESİ MARKA QAKER İNGİLTERE   ·       Yulaf, tam tahıllı, önemli vitamin, mineral ve lif kaynağıdır. ·       Yüksek miktarda antioksidan içerdiğinden vücuttaki kan akışını..
54,90 TL Vergiler Hariç:50,83 TL
GLUTENSİZ YULAF EZMESİ, 300 gr MARKA MOM'S TÜRKİYE · İçeriğinde sadece glutensiz yulaf ezmesi bulunmaktadır. Vegan dostudur ve glutensizdir. Koruyucu içermez. · Lezzetli tadını doğallığından aldığı için birçok vitamini ve minerali i&cc..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
YULAF KEPEĞİ, 400 g MARKA DOĞAEVİ TÜRKİYE   Kolesterolu düşürmesiyle bilinen yulaf kepeği, içeriğinde yüksek lif barındırmasıyla sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Özellikle şekerin kan dolaşımına girme hızını azaltan ..
20,95 TL Vergiler Hariç:19,40 TL
YULAF EZMESİ MARKA DOĞAEVİ TÜRKİYE Yulaf, en sağlıklı tahıl çeşitlerinden biridir. Gluten içermez ve dengeli bir besin bileşimine sahiptir. Genellikle kahvaltıda yulaf ezmesi olarak tüketilir. Ayrıca, besin değeri oldukça yüksek ve sağlıklı bir yiyec..
20,95 TL Vergiler Hariç:19,40 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)