Menu
Sepet

KURU BAKLİYAT

KURU BAKLİYAT

SİYAH FASULYE, 500 gr MARKA GREAT MUNTAİN TAYLAND ·         Siyah fasulye; A, B2, B3, B6 ve B9 vitaminleri ile kalsiyum, folik asit, fosfor, çinko, magnezyum, bakır, demir ve manganez minerallerini barındırır. ·  &nbs..
22,90 TL Vergiler Hariç:21,20 TL
MAŞ FASULYE MARKA GREAT MOUNTAİN TÜRKİYE   Yüksek amino asit içeriğine sahiptir.  Özellikle salatalarınızda kullanabilirsiniz  Obezite ve kötü kolestrolü engellemeye yardımcı olur.  Zeytinyağı, limon, dere otu, maydanoz ..
25,90 TL Vergiler Hariç:23,98 TL
MERCİMEK SİYAH (BELUGA) MARKA GREAT MOUNTAİN ABD  Beluga havyarına benzerliği nedeniyle bu ismi alan beluga mercimeği, oldukça zengin bir lif kaynağıdır.  120 gr. Beluga mercimeği bir yetişkinin günlük lif ihtiyacını karşılar, ayrıca başta pancar ve kırmızı m..
26,90 TL Vergiler Hariç:24,91 TL
SİYAH NOHUT MARKA KAPPODOKİA TÜRKİYE Siyah Nohut, dünya genelinde besin değerleri ve insan sağlığı açısından önemi fark edilmiş ve yaygın olarak tarımı yapılarak insan tüketimine sunulmuştur. Ülkemize, ilk defa firmamız tarafından tanıtılan Siyah Nohut..
30,90 TL Vergiler Hariç:28,61 TL
MERCİMİX 500 GR MARKA KAPPADOKİA TÜRKİYE LEZZETLİ VE BESLEYİCİ MERCİMEK KARIŞIMI:  MERCİMİX İnsan beslenmesinde temel besinler arasında yer alan mercimek, ideal oranlarda karıştırılarak elde edilen mercimix, farklı aromalar, vitaminler, minareller ve antoksidanlar ile ..
31,75 TL Vergiler Hariç:29,40 TL
ŞEKER FASULYE MARKA EKOL ANATOLİA AMASYA Genellikle kuru fasulye yemeği yapmak için kullanılan şeker fasulye, gerek tadıyla gerek sahip olduğu besin değerleri ile sıkça tüketilir. Diğer fasulye türlerine göre daha hızlı pişer.  Zengin protein iç..
34,90 TL Vergiler Hariç:32,31 TL
SİYAH PİRİNÇ MARKA KAPPADOKİA TÜRKİYE Siyah pirincin geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Çin’de yaklaşık 2000 yıl önce kültüre alınmıştır. Bugün çok sayıda Asya ülkesinde yetiştirilmektedir. Son zamanlarda değişen..
35,90 TL Vergiler Hariç:33,24 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)