Menu
Sepet

MAGGI® Sıcak Patates Püresi 4x4,5kg

MAGGI® Sıcak Patates Püresi 4x4,5kg
Satıcı : PROMAS GIDA
919,00 TL
Vergiler Hariç: 850,93 TL
Etiketler: MAGGI®, Sıcak, Patates, Püresi, 4x4, 5kg

Türk mutfağının geleneklerine ve damak tadına uygun olarak üretilmiş patates püresiyle Maggi, bugün profesyonel mutfaklarda tüm lezzet ustası şeflerin en büyük yardımcısıdır.

 

%86 patates & %6 süt ve tereyağı oranı içerir. Ekstradan süt ve tereyağı eklemeniz gerekmez.

 

MAGGI Sütlü Patates Püresi, sadece sıcak su eklenip karıştırılarak hazırlandığı için her defasında aynı mükemmel lezzete ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca MAGGI Sütlü Patates Püresi kullanmak maliyetten %62, zamandan %93 tasarruf sağlar.

 

MAGGI Sütlü Patates Püresi tarladan mutfaklara el değmeden ulaşır, özenle seçilmiş taze patateslerden üretilir. Patatesler tarladan toplanır, elenerek sadece en iyi olanlar seçilir, yüksek basınç ve buhar altında soyulur, kabuklarından tamamen ayrılır. Soyulan patatesler en son teknolojiyle temizlenir ve dilimlenir. Dilimler pişirme bölümüne alınır, daha sonra karıştırıcıya iletilir. Pişen patatesler elekten geçirilerek ezilir. Püre haline gelen patatesler kurutularak toz haline getirilir. Bu sırada nem seviyesi kontrol altında tutulur. Patates püresi kurutma ünitesinden paketleme ünitesine gönderilir. Numuneler laboratuvar analizine tabi tutulur. İçindeki tuz ve şeker oranları kontrol edilerek son ürün lezzet testine girer. Çünkü tüm bu süreçteki amacımız siz şeflerimize en iyisini ulaştırmaktır.

 

1 paket ile 625 porsiyon püre kısa sürede hazırlanır. (40g/1 porsiyon).

Renklendirici içermez

Hiçbir koruyucu içermez.

Bain-Marie kullanımına uygundur.

Türk mutfağının geleneksel patates püresi tadındadır.

Börek, poğaça ve hamur işleri için iç harç yapımında kullanılabilmesinin yanında et, tavuk, balık ve sebze yemekleriyle birlikte garnitür olarak servis edilerek sofralarınızı zenginleştirir.