Menu
Sepet

MOM S Glutensiz Elmalı Granola 300 gr

MOM S Glutensiz Elmalı Granola 300 gr
Satıcı : Nefisgurme
47,90 TL
Vergiler Hariç: 44,35 TL

GLUTENSİZ ELMALI GRANOLA, 300 gr

MARKA MOM'S

TÜRKİYE

·    İçeriğinde; elma, glutensiz yulaf ezmesi, keten tohumu, ceviz, ay çekirdeği, Hindistan cevizi, kuş üzümü, tarçın ve Ayvalık sızma zeytinyağı bulunur.

· Ev yapımıdır, rafine şeker içermez ve sadece gerçek meyvelerden yapılır. Aroma verici veya tatlandırıcı içermez, elma suyu ile tatlandırılır. Vegan dostudur ve glutensizdir.

· Lezzetli tadını doğallığından aldığı için birçok vitamini ve minerali içinde barındırır. Bunlar; B1, B2, B3, B5, B6, B7 vitaminleri ile yüksek oranda bulunan lif ve proteinlerdir.

· Önemli bir antioksidan deposu olarak bilinen elma, hipertansiyon ve diyabet gibi hastalıkların gelişimini engeller. Çinko, niosin, potasyum, tiomin mineralleri ve A, C, E ve K vitaminleri açısından zengindir.

· Koruyucuya ihtiyaç duymayan Mom’s ürünlerini fırınlayarak üretir. Mom’s Glutensiz Granola 300 gr çeşitlerini bir kase süt veya yoğurt ile dilediğiniz öğün yerine tüketebilirsiniz. Ürünlerimizin tazeliğini korumak için paketlerimizin her biri kilitli poşet özelliği taşımaktadır.

· Güne sadece 1 kase Mom’s Granola ile vitaminler ve mineraller açısından zengin başlamanın avantajları olarak; kas ve sindirim sistemi için ihtiyaç duyulan, hafızanın güçlenmesine yardımcı olan, çocukların büyüme ve gelişimini destekleyen, cilt, saç ve tırnak sağlığının gelişimini sağlayan, hormonların iyileşme sürecine katkıda bulunan, kas kütlesi oluşumunu destekleyen proteinlerden ve minerallerden oluşan zengin bir öğün ile vücudunuzu ödüllendirin.