Menu
Sepet

MOM'S Granola Bar Keçiboynuzlu, 60 gr

MOM'S Granola Bar Keçiboynuzlu, 60 gr
Satıcı : Nefisgurme
14,90 TL
Vergiler Hariç: 13,80 TL

GRANOLA BAR KEÇİBOYNUZU, 60 gr

MARKA MOM'S

TÜRKİYE

 

· İçeriğinde; keçiboynuzu, yulaf ezmesi, buğday rüşeymi, yulaf kepeği, badem, ceviz, Hindistan cevizi, ay çekirdeği, keten tohumu, Ayvalık sızma zeytinyağı ve elma suyu bulunmaktadır.

· Ev yapımıdır, rafine şeker içermez ve sadece gerçek meyvelerden yapılır. Aroma verici veya tatlandırıcı içermeyen Mom’s, ürünlerini elma suyu ile tatlandırır. Vegan dostudur ve ürünlerini fırınlayarak ürettiği için koruyucuya ihtiyaç duymaz.

· Lezzetli tadını doğallığından aldığı için birçok vitamini ve minerali içinde barındırır. Bunlar; B1, B2, B3, B5, B6, B7 vitaminleri ile yüksek oranda bulunan lif ve proteinlerdir.

· Keçiboynuzu çeşidi ekstra; A, B, E vitaminlerini ve çinko, fosfor, demir minerallerini içerir. Kolesterol ve kafein içermeyen keçiboynuzunun astım hastalığına iyi geldiği bilinmektedir. Vücudumuzdaki demir eksikliği tedavisi için önemli bir besin olan demir, kansızlık ve kansızlığın yol açtığı sorunların azalmasını sağlar.

· Mom’s Granola Bar çeşitleri kalıplara sıkıştırılarak fırınlandığı için yapısı kurabiye gibidir, tek başına veya çay/kahve gibi içeceklerinizin yanında tüketebilirsiniz. Paketin içeriğinde 3 adet bulunmaktadır. Her bir adedi ara öğün şeklinde veya paketin tamamını ana öğün olarak tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Ürünlerimizin tazeliğini korumak için paketlerimizin her biri kilitli poşet özelliği taşımaktadır.

· Güne sadece 1 paket Mom’s Granola ile vitaminler ve mineraller açısından zengin başlamanın avantajları olarak; kas ve sindirim sistemi için ihtiyaç duyulan, hafızanın güçlenmesine yardımcı olan, çocukların büyüme ve gelişimini destekleyen, cilt, saç ve tırnak sağlığının gelişimini sağlayan, hormonların iyileşme sürecine katkıda bulunan, kas kütlesi oluşumunu destekleyen proteinlerden ve minerallerden oluşan zengin bir öğün ile vücudunuzu ödüllendirin.