Menu
Sepet

Organik Sirke Seti 500ml 3'lü

Organik Sirke Seti 500ml 3'lü
Satıcı : Gurvita
109,95 TL
Vergiler Hariç: 101,81 TL
Etiketler: 500, ml, Organik, Sirke, Seti, 3'lü

 Elma; potasyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, sodyum, flour, betacarotin, b1, b2 ve b6 vitaminleri gibi vücut sağlığı için önemli bir çok elementi bünyesinde bulundurur. Yapımında Organi K sertifikalı Tatlı , kırmızı renkli, küçük, sert, sulu kendine has kokulu bir kış elması türü olan misket elmasını kullandığımız gurvita elma sirkesi organik sertifikalı elma meyvelerinin suyundan hiçbir kimyasal katkı maddesi olmadan doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. 
Taş havuzlarda 9 ay dinlendirilmiştir. 
Geleneksel yönte Mlerle üretilen gurvita organik elma sirkesi filtre ve pastörize edilmemiş çiğ sirkedir. Bu sebeple içeriğinde; tortu ve renk değişimi görülür, ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu durum doğal fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenizin canlılığını koruduğunu gösterir.
 Yabani olarak yetişen, kırmızı ya da koyu sarı rengi, mayhoş tadı ve dikenli bir ağaç olan alıç (crataegusmonogyna); avonlar, sitasterin, adenozin, adenin ve guanin gibi maddeler ve c vitamini açısından oldukça zengindir. Gurvita organik alıç sirkesi, 
Organik Sertifikalı 
Yabani Sarı alıç meyvesinin kabuk, çekirdek ve yapraklarıyla birlikte parçalanmasından sonra hiçbir kimyasal katkı maddesi olmadan doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. 
Taş havuzda 9 ay dinlendirilerek hazırlanmıştıR.
Geleneksel yö Ntemlerle üretilen gurvita organik alıç sirkesi filtre ve pastörize edilmemiş çiğ sirkedir. Bu sebeple tortu, renk değişimi ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu sebeple içeriğinde; tortu ve renk değişimi görülür, ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu durum doğal fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenizin canlılığını koruduğunu gösterir.
Siyah üzüm; karbohidrat, organik asit, azotlu bileşikler, mineral bileşikler ve tanen gibi vücut sağlığı için önemli birçok elementi bünyesinde bulundurur. Gurvita organik üzüm sirkesi, 
Organik sert Ifikalı 
Siyah üzümlerinin kabuk ve çekirdekleriyle birlikte parçalanmasından sonra hiçbir kimyasal katkı maddesi olmadan doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. 
Taş havuzda 9 ay Dinlendirilmiştir. 
Geleneksel yöntemlerle üretilen gurvita organik üzüm sirkesi filtre ve pastörize edilmemiş çiğ sirkedir. Bu sebeple içeriğinde; tortu ve renk değişimi görülür, ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu durum doğal fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenizin canlılığını koruduğunu gösterir.
Net miktar (ml): 
500 ml
Alerjen: 
Saklama koşulları:
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.
Kapağı şişmiş ve sızdırmış ürünleri tüketmeyiniz.