Menu
Sepet

MİKRO FİLİZ

Yeşil Turp Mikro Filiz    Mikro filiz aslında herkesin ilkokul yıllarında en azından bir kez gerçekleştirdiği ‘fasulye deneyi’ mantığına dayanıyor. Çimlenen tohum taneleri değerli besin elementlerini içinde bulunduruyor. Bitkisel kimyasallar mikro filizleri değerli kılıyor. Filizlenmiş ..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Tere Mikro Filiz   Mikro filiz aslında herkesin ilkokul yıllarında en azından bir kez gerçekleştirdiği ‘fasulye deneyi’ mantığına dayanıyor. Çimlenen tohum taneleri değerli besin elementlerini içinde bulunduruyor. Bitkisel kimyasallar mikro filizleri değerli kılıyor. Filizlenmiş taneler sağlı..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Roka Mikro Filiz   Mikro filiz aslında herkesin ilkokul yıllarında en azından bir kez gerçekleştirdiği ‘fasulye deneyi’ mantığına dayanıyor. Çimlenen tohum taneleri değerli besin elementlerini içinde bulunduruyor. Bitkisel kimyasallar mikro filizleri değerli kılıyor. Filizlenmiş taneler sağl..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Fesleğen Mikro Filizi..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Brokoli Mikro Filiz   Mikro filiz aslında herkesin ilkokul yıllarında en azından bir kez gerçekleştirdiği ‘fasulye deneyi’ mantığına dayanıyor. Çimlenen tohum taneleri değerli besin elementlerini içinde bulunduruyor. Bitkisel kimyasallar mikro filizleri değerli kılıyor. Filizlenmiş taneler s..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Bezelye Mikro Filiz   Mikro filiz aslında herkesin ilkokul yıllarında en azından bir kez gerçekleştirdiği ‘fasulye deneyi’ mantığına dayanıyor. Çimlenen tohum taneleri değerli besin elementlerini içinde bulunduruyor. Bitkisel kimyasallar mikro filizleri değerli kılıyor. Filizlenmiş taneler sa..
10,90 TL Vergiler Hariç:10,09 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)